Bine ati venit pe forumul RPG Maniacs. Pentru a putea vizualiza toate subiectele si a putea raspunde la subiectele de discutie, va rugam sa va inregistrati sau sa va conectati. Spor la postat!
Echipa RPG Maniacs.

AcasaFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Life unexpected

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
cookie.monster
Starter
Starter

feminin Fecioara Cocos
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 24
Localizare : in pod =))
Stare de spirit : bored :-<

MesajSubiect: Life unexpected   Joi Sept 16 2010, 20:53

Fifteen year-old Lux has spent her life going from foster family to foster family. She has finally decided to become an emancipated minor. During her journey through the legal maze, Lux finds her biological father, 30-something Nate "Baze" Bazile, who lives above a bar and is astonished to learn he has a daughter. Lux learns that her mother is Cate Cassidy, a star on local radio, along with her boyfriend, Ryan Thomas. A judge decides to grant temporary custody of Lux to Baze and Cate instead of emancipating her.
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?
Angel
New here
New here

feminin Leu Sobolan
Data nasterii : 21/08/1996
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 21
Localizare : In hell
Stare de spirit : Never be the same again

MesajSubiect: Re: Life unexpected   Joi Sept 16 2010, 22:06

I saw it & i love it , e asa de complicat in simplitatea lui daca se poate zice asa. Oricum e super si il recomand cu caldura celorlalti membri. smile
Sus In jos
cookie.monster
Starter
Starter

feminin Fecioara Cocos
Data nasterii : 06/09/1993
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 24
Localizare : in pod =))
Stare de spirit : bored :-<

MesajSubiect: Re: Life unexpected   Joi Sept 16 2010, 22:46

iti spun ca eu m-am indragostit de el de cum l-am vazut...
are o poveste comuna, stii...adolescenti cu hormonii tropaindu-le la viteza maxima, se indragostesc, ajung la ceva mai serios si se naste din neatentie un copil...mama il paraseste pe tatal copilului si da copilul spre adoptie...peste cativa ani copilul ii cauta si ii gaseste intr-un orasel, fiecare cu cariera lui...si de aici incep intrigile care sunt tesute involuntar :X
oricum, serialul asta are o distributie de exceptie...eu l-am mai vazut pe Kristopher Polaha intr-un serial si tot atat de impecabil lucra, e bun omul asta =p~, si pe Kerr Smith l-am vazut si de asemenea joaca cu stil :X
Sus In jos
http://z7.invisionfree.com/MidnightWorld/index.php?
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Life unexpected   

Sus In jos

Life unexpected
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: Filme :: Seriale-
Mergi direct la: